Etimesgut Nöbetçi Eczaneler
Anadolu Gençlik Derneği
futureskids
futureskids
E-Adalet
Umre Kültür
Dinç Su Eryaman
Adres: Eryaman Mah. Emiryaman Cad. 309. Sok. No:10/a
Telefon : (0312) 283 22 82
Mail: mail adresi girilmemiş
Web sitesi : http://www.dincsu.com.tr

Dinç Su Eryaman Hakkında

Ürünlerimiz:
- 19 LT damacana su
- 19 litre kullan-at pet su
- 10 litre pet su
- 6 litre pet su
- 5 litre pet su
- 1,5 litre pet su
- 1,2 litre pet su
- 1 litre pet su
- 0,50 litre pet su
- 0,40 litre pet su
- 0,33 litre pet su
- 0,25 litre bardak su
- 0,20 litre bardak su
Dinç Su doğal kaynağı Uludağ'ın yerleşim olmayan 8.500 Metre zirvesinde, asırlık Kayın ağaçlarının bulunduğu, doğal yaşam bölgesinde Bursa İnegöl'e 30 Kütahya İline ise 100 Km mesafededir. Adeta sihirli formüllü olan bu su büyük emek ve yatırım ve doğal akış sistemiyle Uludağ eteklerinde bulunan Domaniç- İnegöl karayolu kenarında kurulan Fabrikamıza getirilmiştir. Domaniç ilçesi Osmanlı İmparatorluğu ve daha sonra Cumhuriyet döneminde nahiye olarak Bilecik İli Söğüt İlçesine, daha sonra Bursa İli İnegöl İlçesine ve 1932 yılında da Kütahya İli Tavşanlı ilçesine bağlı kalmış,1 Nisan 1960 tarihinde Kütahya ilinin 6. ilçesi olmuştur.
İçimi yumuşak, şişkinlik yapmayan doğal tat ve lezzet yapısı, uzman personel gözetiminde son teknoloji İtalyan tam otomatik makinelerle birleştirilmiş, bir yıl süren AR-GE çalışmaları sonucu sektörde yeni bir çığır açmıştır. Tüm bilinen markalarda dahi bulunmayan, tasarımı kendisine ait tescilli, farklı şeffaf şişe, şeffaf etiket ve 13 farklı ürün çeşidi ile bir ilki gerçekleştiren Uludağ Dinç su, Uludağ'ın en genç markası, Türkiye'nin yükselen yıldızı, Butik markasıdır. Suyunuz emin ellerde, içiniz rahat olsun.
Size bir telefon kadar yakınız, arayın ziyaret edelim, tanışalım. Size bedelsiz test ürün bırakalım siz de, müşteriniz de Uludağ Dinç suyun adeta sihirli doğal lezzetini test edin, yudum yudum hissedin. Üstelik neden daha fazla para ödeyesiniz ki, neden ödeyeceğiniz para Türkiye'mizde kalmasın. Verdiğiniz kıymetli desteklerle tam 30 Yıl bizi bu günlere taşıyan sizlerden beklentimiz, bize olan desteğinizi hem üretimini, hem de dağıtımını yaptığımız yüzde yüz yerli sermaye Uludağ Dinç Su markamıza da daha nice 30 yıllar babadan oğula esirgememeniz. Beraber olalım Türkiye'mize bir marka kazandıralım.
Artık Eryaman'da da hizmetinizdeyiz.
Saygılarımızla.

Yorumunuzu Paylaşın
Adınız Soyadınız
E-posta Adresiniz
Mesajınız
Güvenlik Kodu