Etimesgut Nöbetçi Eczaneler
Anadolu Gençlik Derneği
futureskids
futureskids
E-Adalet
Umre Kültür
EFLATUN YOGA ERYAMAN
Adres: Malazgirt Cad. Fırat Rezidance B Blok No:17
Telefon : (0533) 620 65 36
Mail: yoga@eflatunyoga.com
Web sitesi : www.eflatunyoga.com

EFLATUN YOGA ERYAMAN Hakkında
HAKKIMIZDA 
 
Şehir hayatı bir yandan avantajlar sağlarken diğer taraftan olumsuzlukları da beraberinde getirmektedir. Günlük hayatımız, iş yaşamımız, eğitim sisteminin yarattığı stres ve bu stresle gelen kaygılar, fiziksel ve zihinsel sorunlar olarak karşımıza çıkıyor.
 
Çağa ayak uydurarak her yeni gelen teknolojiyi hayatımızın bir köşesine yerleştiriyoruz. Ne kadar hayatımızı kolaylaştırdığını düşünsek de kaybettiklerimizin farkına varamıyoruz. Yaşamımız akışında devam ederken biraz soluklanıp kendinize vakit ayırmaya ne dersiniz?
 
Yoga ile hepimizde doğuştan var olan mutluluğu, sağlığı ve huzuru yakalamak için sizleri EFLATUN YOGA merkezine bekliyoruz.
 
Yoga, yarışmanın, yargının , yenilginin olmadığı bir yerdir.Yaşınız, kilonuz, bedensel durumunuz ne olursa olsun, herkes yoga yapabilir. Tabiki hamileler, yaşlılar, aşırı kilolu, engelli kişiler de yoga yapabilir. Herkese uygun bir yoga türü mutlaka vardır ve hareketler her zaman için kişinin gereksinimiyle uyumlu hale getirilebilir.
 

 

Yoga ile hepimizde var olan huzuru mutluluğu, sağlığı ve neşeyi yakalayın. Yetişkinler için Yoga, Hamileler için Yoga, Cocuklar için Yoga Yoga Trrapi, MS için Yoga derslerimizle siz Eryaman, Etimesgut,Sincan, Batıkent halkına hizmet veriyoruz. Bu huzur ve mutluluk yolculuğuna gelin birlite çıkalım.  EFLATUN YOGA MERKEZİ ERYAMAN