Etimesgut Nöbetçi Eczaneler
Anadolu Gençlik Derneği
futureskids
futureskids
E-Adalet
Umre Kültür
Etimesgut Belediyesi
Adres: 30 Ağustos Mahallesi Şehit Hasan Öztürk Caddesi No:5
Telefon : (0312) 244 10 00
Mail: info@etimesgut.bel.tr
Web sitesi : www.etimesgut.bel.tr/

Etimesgut Belediyesi Hakkında

Misyonumuz :

Kaynaklarımızı etkin ve verilmli kullanarak, günümüz hayat şartlarında ekonomik sıkıntıya düşen ilçe halkımız için projelendirdiğimiz çeşitli hizmetlerle aile bütçelerine katkıda bulunarak, yaşam şartlarını kolaylaştıran, yaşamda kalite ve saygınlıği arttıran bir kent haline gelmesine katkı sağlama adın; yerel hizmetleri adaletli, kaliteli, gelişime açık, verilmli ve etkili bir yönetim anlayışı sunmak.

Vizyonumuz:

Başkentin metropol ilçelerinden olan Etimesgut'umuzu beklentilerin üzerinde hizmetler sağlayarak, yaşam kalitesini yüksek ve katılımcı bir kent haline getirmek ve ilkleri gerçekleştirerek öncü ve örnek belediye olmak.

Değerlerimiz:

  • Hizmetlerimizi ilçe halkımıza karşı etik, şeffaf, doğru ve yasaların benimsediği değerler doğrultusunda planlıyoruz.
  • Vatandaşlarımızın beklentilerini karşılamanın öncelikli görevimiz olduğu bilinci ile en iyi hizmetleri sunduğumuz halkımızın da kendilerini değerli hissedecekleri ve bizimle uzun vadeli bir ilişki kurmak isteyecekleri, pozitif bir ortamın oluşmasına gayret gösteriyoruz.
  • Bunların yanında; çalışmalarımızın refahı ve mutluluğu, katılımcı ve kaliteli hizmet anlayışı, yenilikçi, insan odaklılık ve en önemlisi dürüstlük, öncelikli değerlerimiz arasındadır.
  • Gücümüz; dayanışma ve ekip ruhumuzdur.
Yorumunuzu Paylaşın
Adınız Soyadınız
E-posta Adresiniz
Mesajınız
Güvenlik Kodu