Etimesgut Nöbetçi Eczaneler
Anadolu Gençlik Derneği
futureskids
futureskids
E-Adalet
Umre Kültür
ŞAMPİYON KUPASINI ALDI

Türkiye 3. Ligi 2. Grupta şampiyon olarak 2. Lige yükselen Etimesgut Belediyespor, Payasspor maçının ardından düzenlenen törenle şampiyonluk kupasını aldı.

Etimesgut Belediyespor'a kupasını TFF Başkanvekili Nihat Özdemir verdi
ŞAMPİYON KUPASINI ALDI
Türkiye 3. Ligi 2. Grupta şampiyon olarak 2. Lige yükselen Etimesgut Belediyespor, Payasspor maçının ardından düzenlenen törenle şampiyonluk kupasını aldı. Türkiye Futbol Federayonu Başkanvekili Nihat Özdemir,  Şampiyonluk kupasını Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ve Kulüp Başkanı Hasan Kartal'a verdi.
Kupa ve madalyalarını alan futbolcular büyük sevinç yaşarken bu sevinçlerini taraftarlarıyla paylaştılar. Şampiyonluk turu atan futbolculara taraftarlar, "Şampiyon Etimesgut, En Büyük Etimesgut" tezahüratında bulundular. Törende ayrıca kendi liglerinde şampiyon olan Etimesgut Belediyespar U14  ve U19 takımlarına da kupaları verildi.
Kupa töreninde konuşan Federasyon Başkanvekili Nihat Özdemir, Etimesgut Belediyespor'un büyük bir sportif başarıya imza atarak 2 yılda 2. lige yükseldiğini belirterek, "Etimesgut'un aynı başarıyı 2. Lig'de de yakalayarak 1. lig'e yükseleceğine inanıyorum" dedi. Başkan Demirel de konuşmasında, bütün Etimesgutluların takımını sahiplendiğini ve şampiyonlukta herkesin payının bulunduğunu vurgulayarak, taraftarlara teşekkür etti, futbolcuları kutladı. Kulüp Başkanı Hasan Kartal da şampiyonluğu inancın zaferi olarak niteleyerek, takımın çıkışını sürdüreceğini kaydetti. Törende, Ankaralı sanatçı Hüseyin Kağıt türküleriyle futbolcuları ve taraftarları coşturdu.

05.05.2016